خدمات عام المنفعه

خلاصه:

يكي ديگر از مهترين خدمات ارايه شده در مراكز علوم ديني ، ساخت و مساعدت هاي مالي انجام شده به حوزه هاي علوم ديني مي باشد كه به عنوان نمونه مي توان به ساخت حوزه عليمه روحيه  (ميرزازكي - فيضيه مازندران - مدرسه خاتم الانبياء حوزه عليمه جامعه الزهرا و  ... اشاره نمود.


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]


خلاصه:

ساخت حوزه عليمه روحيه (ميرزازكي)


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]


خلاصه:

 هيات مديره محترم صندوق قرض الحسنه در راستاي تعاليم اسلامي و جايگاه علم ، تصميم به مشاركت جدي در راه اندازي ،  تاسيس و تجهيز دانشگاه پيام نور نموده كه بحمدا.. موفقتها ممتاز در اين مهم بدست آمد .  

 


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]


خلاصه:

شويق و ترغيب صاحب نظران انديشه و نخبگان فكري، علمي و اجرايي و جلب سرمايه هاي داخلي و خارجي و كشف قابليت هاي موجود شهرستان بابل، در راستاي توسعه استان مازندران و تحقق اهداف و آرمان هاي مقدس جمهوري اسلامي ايران


نوشته توسط:مدير سايت
[ادامه]


خلاصه:

اگر چه ذکر جلالت و بزرگواری همه آنان در این مقال نمی گنجد. اما می توان به این حقیقت اعتراف کرد که چگونه یک فرد خیرخواه و دوراندیش که خود از متن خانواده ای مستضعف برخاسته بود، با دستمایه ای اندک از متاع دنیا، مهبط فضل و محبت الهی قرار گرفت و با استفاده از تمکن و تمولی که در سایه اخلاص، تلاش و همت خود به دست آورده بود، در امر خیر خواهی و مردم دوستی، پیشتاز و سرآمد دوران گردید.


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]

صفحه 1 از 2اوقات شرعی به افق ساری
اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين


کاربران آنلاین : 47
بازدید امروز : 89
بازدید دیروز : 175
بازدید این ماه : 6871
بازدید ماه گذشته : 7925
بازدید کل : 1221577