خدمات عام المنفعه

خلاصه:

يكي ديگر از مهترين خدمات ارايه شده در مراكز علوم ديني ، ساخت و مساعدت هاي مالي انجام شده به حوزه هاي علوم ديني مي باشد كه به عنوان نمونه مي توان به ساخت حوزه عليمه روحيه  (ميرزازكي - فيضيه مازندران - مدرسه خاتم الانبياء حوزه عليمه جامعه الزهرا و  ... اشاره نمود.

 


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]


خلاصه:


ساخت حوزه عليمه روحيه "ميرزازكي"

 

 


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]


خلاصه:

هيات مديره محترم صندوق قرض الحسنه در راستاي تعاليم اسلامي و جايگاه علم ، تصميم به مشاركت جدي در راه اندازي ،  تاسيس و تجهيز دانشگاه پيام نور نموده كه بحمدا.. موفقتها ممتاز در اين مهم بدست آمد .


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]


خلاصه:

 اگر چه ذکر جلالت و بزرگواری همه آنان در این مقال نمی گنجد. اما می توان به این حقیقت اعتراف کرد که چگونه یک فرد خیرخواه و دوراندیش که خود از متن خانواده ای مستضعف برخاسته بود، با دستمایه ای اندک از متاع دنیا، مهبط فضل و محبت الهی قرار گرفت و با استفاده از تمکن و تمولی که در سایه اخلاص، تلاش و همت خود به دست آورده بود، در امر خیر خواهی و مردم دوستی، پیشتاز و سرآمد دوران گردید.

 


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]


خلاصه:

يكي ديگر از مهترين خدمات ارايه در امر توسعه فضاهاي آموزشي ساخت و مساعدت هاي مالي انجام شده در مدارس مي باشد كه به عنوان نمونه مي توان به ساخت مدرسه 17 شهريور و بنت الهدي اشاره نمود

 


نوشته توسط:روابط عمومي
[ادامه]

صفحه 1 از 2اوقات شرعی به افق ساری
اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر


کاربران آنلاین : 22
بازدید امروز : 69
بازدید دیروز : 498
بازدید این ماه : 1304
بازدید ماه گذشته : 6268
بازدید کل : 1292949