اخبار صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال

    
☑ پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال به مناسبت روز ۱۴ اسفند

خلاصه خبر:
☑ پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال به مناسبت روز ۱۴ اسفند 🔹۱۴ اسفند، روز #ترویجفرهنگقرض_الحسنه را به مردم شریف و نیکوکار شهرستان بابل که سهامدار اصلی صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال (حضرت ولی عصر عج) می باشند تبریک و تهنیت عرض نموده و همراهی و همکاری ۴۶ ساله شما سروران را ارج می نهم.
متن کامل خبر:

☑ پیام مدیرعامل صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال به مناسبت روز ۱۴ اسفند

بنام خدا
با سلام خدمت همشهریان محترم
🔸ترویج فرهنگ و سنت نیکوی قرض الحسنه تقویت کننده حس نوع دوستی در جامعه بشری است. این فرهنگ به ما می آموزد که می توان با اختصاص بخش اندکی از دارایی های خویش در جهت گره گشایی از هم نوعان و نیازمندان، از پاداش مضاعف مادی و معنوی که خداوند وعده داده است بهره مند شد.
 بی شک نقش صندوق های قرض الحسنه به عنوان واسطه وجوه در تحقق این امر و توانمندسازی اقشار ضعیف و متوسط جامعه، توام با حفظ شأن و کرامت آنان، نقشی بی بدیل است و انجام این رسالت خطیر تنها با نگاه های سرشار از مهر و عطوفت شما عزیزان میسر می باشد.
 🔹۱۴ اسفند، روز #ترویجفرهنگقرض_الحسنه را به مردم شریف و نیکوکار شهرستان بابل که سهامدار اصلی صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال (حضرت ولی عصر عج) می باشند تبریک و تهنیت عرض نموده و همراهی و همکاری ۴۶ ساله شما سروران را ارج می نهم.
▫موفق و پیروز باشید.
علی اصغر  علی اکبرزاده
 

منبع خبر:روابط عمومی
تاریخ خبر:
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۴ اسفند


    

اوقات شرعی به افق ساری
اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين


کاربران آنلاین : 15
بازدید امروز : 117
بازدید دیروز : 349
بازدید این ماه : 466
بازدید ماه گذشته : 7768
بازدید کل : 1320431