خدمات عام المنفعه
    
توسعه فضاهاي آموزشي

خلاصه :

يكي ديگر از مهترين خدمات ارايه در امر توسعه فضاهاي آموزشي ساخت و مساعدت هاي مالي انجام شده در مدارس مي باشد كه به عنوان نمونه مي توان به ساخت مدرسه 17 شهريور و بنت الهدي اشاره نمود

 


صندوق همه ساله معادل دو در صد مانده پس انداز اشخاص را از ردیف درآمد خود خارج و به امور فرهنگی و تبلیغی اختصاص داده و یک درصد آن را بصورت جوایز جنسی و نقدی ..... به افراد و معادل یک درصد دیگر را در ساخت فضاهای آموزشی و پژوهشی مصرف نموده و به کل خانواده های شهرستان بابل اهداء می نماید.

به عنوان نمونه دبستان قدیمی بنت الهدی – هفده شهریور( 17 دی سابق)با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال در فضایی به مساحت 2000 متر مربع احداث و به اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل اهداء گردیده است.

همچنین مشارکت در احداث 30،000متر مربع دیگر فضای آموزشی و پژوهشی و اداری، احداث خانه های سازمانی استادان ، احداث مرکز تحقیقات دانشکده فنی در بابل و منطقه ییلاقی، احداث خوابگاه دانشجویان و....از فازهای بعدی طرح توسعه دانشکده فنی مهندسی نوشیروانی بابل می باشد.
مساعدت در تاسیس دانشگاه پیام نور مرکز بابل و پیشتیبانی مالی در توسعه آن یکی دیگر از اقدامات صندوق می باشد که در حال حاضر با 1950 دانشجو در 7 رشته مقطع کارشناسی در حال خدمت می باشد.
صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال  به لطف خدای متعال و با توجه به اعتماد عمومی مردم فهیم بابل پروژه ایجاد اشتغال جوانان را به عنوان حیاتی ترین و ضروری ترین وظیفه مردمی و اجتماعی خود در دست مطالعه دارد. و امیدوار است با برخورد فعال و همگامی متفکران و صاحب نظران و همدلی آحاد مردم، قدمی اگر چه کوچک ولي موثر در این راه بزرگ بردارد.

نوشته شده توسط:روابط عمومي    

اوقات شرعی به افق ساری
اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير


کاربران آنلاین : 8
بازدید امروز : 291
بازدید دیروز : 294
بازدید این ماه : 3502
بازدید ماه گذشته : 8711
بازدید کل : 1349009