خدمات عام المنفعه
    
تاسيس انجمن حمايت از ورزش شهرستان بابل

خلاصه :

ديگر از كارهاي عام المنفعه صندوق قرض الحسنه حضرت وليعصر(عج) بابل تاسيس انجمن حمايت از ورزش شهرستان بابل به منظور غني نمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و احياي مجدد ورزش شهرستان و استان مازندران مي باشد


يكي ديگر از كارهاي عام المنفعه صندوق قرض الحسنه حضرت وليعصر(عج) بابل تاسيس انجمن حمايت از ورزش شهرستان بابل به منظور غني نمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و احياي مجدد ورزش شهرستان و استان مازندران مي باشد كه با انتخاب چندين نفر از پيش كسوتان ورزشكار و ورزش دوست به عنوان هيات امناء و ثبت قانوني آن به شماره 111 در ثبت شركت ها اقدام به خريد استخر شنا نموده است تا ضمن بازسازي و مرمت آن در خدمت فرزندانمان قرار گيرد. يكي از برنامه هاي آتي انجمن، صدور كارت ويژه براي فرزنداني است كه به تيم شناي شهرستان راه يافتند، تا به صورت مجاني از اين تسهيلات بهره مند شوند و زير چتر گرفتن ساير رشته هاي ورزشي مادر مانند دوميداني، دوچرخه سواري، ژيمناستيك و … مي باشد.
ارائه خدمات به بقيه دانش آموزان و دانشجويان و معلمين و استايد با نصف قيمت متعارف مي باشد. تا همه اين عزيزان بتوانند براحتي از اين امكانات رفاهي استفاده كنند.
زيرا متاسفانه همه ساله دريا از ما به جهت عدم آشنايي فرزندانمان به شنا چند قرباني مي گيرد. هيات مديره انجمن با اين تصميم درصدد پيشگيري و چاره جويي برآمدند. براي جلب كمك هاي مردمي حساب جاري 200 انجمن حمايت از ورزش نزد شعبه شهيد بزاز صندوق قرض الحسنه افتتاح گرديد.

نوشته شده توسط:روابط عمومي    

اوقات شرعی به افق ساری
اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين


کاربران آنلاین : 13
بازدید امروز : 55
بازدید دیروز : 175
بازدید این ماه : 6837
بازدید ماه گذشته : 7925
بازدید کل : 1221543