انواع حساب صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال
حساب پس انداز خیرین

خلاصه :

یکی دیگر از انواع سپرده های اشخاص در این صندوق می باشد، این نوع پس انداز غیر قابل برداشت بوده و معمولاً اشخاص مؤمن و معتقد و حق شناس که در گذشته در مناسبت های مختلف مذهبی مانند (برات در نیمه شعبان و...)به نیت درگذشتگان خود نان و خرما در کوچه و محله پخش می نمودند اکنون معادل ریالی آن خیرات را در حساب پس انداز خیرین بنام شخص مورد نظر خود پس انداز نموده تا با پرداخت وام قرض الحسنه به نیازمندان مختلف در چهارچوب آئین نامه های صندوق، ثواب آنرا متوجه فرد مورد نظر خود نمایند. حتی افراد می توانند در زمان حیات خود ثلث اموال شخصی خود را در این حساب پس انداز نموده تا از مزایای بی حدو حساب معنوی آن که در شرع مقدس اسلام به آن تاکید شده است بهره مند شوند.

حساب پس انداز خیرین یا صدقه جاریه نیز مشابه پس اندازهای معمولی در صورت داشتن حداقل سپرده در مدت تعیین شده مشمول قرعه کشی خواهند شد و در صورت برنده شدن معادل ارزش ریالی آن جایزه بحساب مربوطه واریز خواهد شد.

بحمدا... علیرغم تبلیغات اندک صندوق، افراد مؤمن و معتقد شهرستان بابل در حال حاضر حدود سه (3) میلیارد تومان در بخش پس انداز خیرین یا صدقات جاریه نزد این صندوق سپرده گذاری نموده اند.

 

 

 


 

 

 

 

 www.valiyeasr.com 📱

📱 @SandogheAsr

نوشته شده توسط:روابط عمومي
اوقات شرعی به افق ساری
اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد


کاربران آنلاین : 30
بازدید امروز : 141
بازدید دیروز : 357
بازدید این ماه : 6719
بازدید ماه گذشته : 9738
بازدید کل : 1260869